Invenio Pro

Артикул: 11000802
Початок нової ери в металошуканні! Виходьте за меже базових звукових сигналів та інформаційних номерів цілі

347 600 грн

Початок нової ери в металошуканні! Виходьте за меже базових звукових сигналів та інформаційних номерів цілі

 

Invenio це перший і єдиний революційний крок, зроблений для втілення мрії в реальність у промисловості металодетекторів!

Invenio являє собою один із найзначніших досягнень у технології виявлення металу з моменту появи звичайних металодетекторів на ринку в 1930-х роках. Хоча з тих пір було введено багато нових функцій і досягнень у технології, Invenio забезпечує перший серйозний крок вперед у задоволенні очікувань споживачів.

Тоді як конкуренція просто підштовхнула існуючі патенти та технології вперед; жоден не вийшов набагато далі генерації базових звукових сигналів та ідентифікаторів цілей.

З іншого боку, користувачі очікували від детектора набагато більшого:

 1. Щоб виявити глибші цілі
 2. Щоб дізнатися, до якого типу металу належить виявлена ​​ціль
 3. Бачити реальну глибину цілей
 4. Ви бачите реальні форми цілей
 5. Для визначення розмірів мішеней
 6. Для виявлення аномалій/порожнин на землі

Nokta Компанія Detectors з моменту заснування робить кроки до втілення цієї мрії користувачів у реальність. Після багатьох років інтенсивних досліджень і розробок і передових інженерних досліджень, Nokta & Makro розробила перший у світі розумний детектор і систему візуалізації Invenio. Nokta & Makro володіє всіма технологіями та ноу-хау, які використовуються в Invenio на який подано 3 різні патенти.

Invenio розроблено як платформу, яку можна вдосконалити, і планується інтеграція з усіма хобі-детекторами (монетами та реліквіями), а також детекторами золотих самородків у майбутньому.

Перший у світі розумний детектор та система зображення в реальному часі, що забезпечує форму, глибину, розміри та розрізначення підземних металів та аномалій/порожин ґрунту.

ДАТЧИК IPTU (інтегрований блок позиційного відстеження)

Розроблено Nokta Детектори, блок IPTU за допомогою вбудованих датчиків точно розраховує переміщення пошукової котушки вправо-вліво, вперед-назад і визначає її розташування та висоту над землею. За допомогою датчика IPTU ви можете стежити за початковою та кінцевою точками сканованої області та переглядати розташування виявлених цілей. Крім того, за допомогою датчика IPTU ви можете визначити ширину та довжину сканованої області, глибину та форму цілі, а також розміри.

Екрани виявлення та результатів

Підземні польові випробування

 

 • Штучний інтелект : Штучна нейронна мережа дозволяє пристрою забезпечувати чудове виділення форми, а також індикацію глибини за допомогою адаптивних алгоритмів навчання! 
 • Multi-Призначення: Цілі, які можна виявити за допомогою Invenio: глибокі скарби, тайники, монети, реліквії, аномалії/порожнини землі, такі як підземні печери, тунелі тощо. Одним словом, усе, що ви шукаєте під землею! 
 • Висока продуктивність і неперевершена глибина: Розкрийте глибокі скарби, які інші детектори просто не можуть виявити. 
 • 3 режими пошуку без руху: Базовий / Експерт / Аномалії та порожнини землі

 • 3 режими пошуку за рухом: All Metal / Fast / Deep
 • 17 мов: Англійська / німецька / грецька / турецька / французька / італійська / російська / арабська / іспанська / китайська / перська / болгарська / сербська / румунська / голландська / португальська / польська 
 • Онлайн-оновлення мікропрограми: Будьте в курсі останніх оновлень мікропрограми (через USB на ПК) і отримайте максимум від свого детектора. 
 • Бездротове підключення 2.4 ГГц: Згідно з доповіддю Invenio системна коробка та вал обмінюються бездротовим зв’язком. Крім того, користувачі, які не віддають перевагу дротовим навушникам, можуть придбати додаткові бездротові навушники 2.4 ГГц. 
 • Вібрація: Коли ця функція активна, Invenio буде вібрувати після виявлення цілі. Важлива функція для користувачів із вадами слуху та шумного середовища.

 • Чудова здатність до розрізнення та демаскування: Економте час, виявляючи потрібні цілі, витрачаючи менше часу на копання. 
 • Швидка швидкість відновлення: Будьте готові дізнатися, що інші металошукачі пропустили серед сміття та заліза! 
 • Світлодіодний ліхтарик і підсвічування екрану: InvenioПідсвічування екрана та ліхтарик, який освітлює зону сканування, дозволяють також виявляти в темряві. 
 • Архів: Ви можете зберегти всі 3D-графіки та знімки екрана та за бажанням перенести їх на свій ПК.
footer