Jeohunter 3D Dual System

Артикул: 10000609
Глибинний металошукач Jeohunter 3D Dual System

171 600 грн

НАДЗВИЧАЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПРИ ВИЯВЛЕННІ МЕТАЛІВ І ПУСТОТ

Подвійна система Jeohunter 3D розроблена та виготовлена ​​з використанням новітніх технологій. Ця система є найдосконалішим у світі детектором для виявлення дорогоцінних металів та виявлення прихованих порожнин. Подвійна система Jeohunter 3D - це глибокопроникний детектор. Система використовує розширену дискримінацію для точної класифікації металевих цілей за чотирма групами: золото, кольорові метали, сталь та залізо. Окрім точного виявлення та аналізу металевих предметів, подвійна система Jeohunter 3D також здатна виявляти порожнини під землею, такі як печери, погреби, тунелі, укриття та могили в режимі реального часу. Подвійна система Jeohunter 3D - це найдосконаліша система графічних зображень, здатна складати 2D-графіки сигналів виявлених цілей у режимі реального часу. Багатофункціональні можливості пошуку та виявлення дозволяють користувачеві здійснювати комфортний пошук навіть у дуже мінералізованих грунтових умовах. Професійні та аматорські користувачі оцінять дружній інтерфейс користувача. На відміну від інших детекторів, подвійна система Jeohunter 3D має легко зрозумілі екрани пошуку. Подвійна система Jeohunter 3D забезпечує повний аналіз прихованої цілі перед тим, як копати. Система забезпечує виняткову глибину, ідеальну металеву дискримінацію та точний аналіз глибини та розміру цілі. Подвійна система Jeohunter 3D відображає глибину цілі для користувача в сантиметрах як для великих, так і для малих цілей. Система забезпечує такий самий глибинний аналіз як металевих цілей, так і порожнин. Подвійна система Jeohunter 3D - це повна система виявлення металів. Система постачається з 3 різними котушками пошуку. Це як володіння трьома детекторами в одному. Котушка глибокого пошуку 100 х 60 см (24 '' х 39 '') ідеально підходить для металів, які тривалий час знаходились під землею і створювали навколо них магнітне поле (окислення). Котушка загального пошуку 36 х 44 см (14 `` х 17 '') призначена для загального використання. Нарешті, невелика котушка для пошуку розміром 21 х 31,5 см (8,5 `` х 12 ''), ідеально підходить для монет і для використання в закритих приміщеннях, таких як льохи. Випробовуйте гострі відчуття від досягнення глибин та відкриття скарбів, яких ще ніхто не досяг.

ВИЗНАЧЕННЯ МЕТАЛІВ І ПУСТОТ ЗА ДОПОМОГОЮ 3D-ГРАФІКИ

Котушка глибокого пошуку розміром 100 х 60 см (24 "х 39") розроблена спеціально для визначення цілей, які поховані на великій глибині. За допомогою цієї котушки ви можете охопити більші площі та виявити більш глибокі цілі. Глибока пошукова котушка пропонує легке та практичне використання, ігноруючи невелике металеве сміття, таке як висувні вкладки та цвяхи. Ця котушка дозволяє отримати ідеальні результати навіть у сильно мінералізованих грунтових умовах. Ідеальна дискримінація металу - це те, що відрізняє цю котушку від інших великих пошукових котушок. Прилад розрізняє метали за чотирма групами: золото, кольорові, чорні та сталь. Система може забезпечити процентне значення двох металів, які знаходяться в безпосередній близькості один від одного. Як і метали, ви також можете легко виявити порожнини за допомогою котушки глибокого пошуку. Випробуйте радість візуального виявлення цілей завдяки унікальній 3D-функції. Тепер ви можете знайти печери, погреби, тунелі та укриття, яких інші детектори не можуть знайти.

ІДЕАЛЬНА ДИСКРИМІНАЦІЯ МЕТАЛІВ І ГЛИБИННИЙ АНАЛІЗ

Подвійна система Jeohunter 3D включає як систему 3D для глибоких пошуків, так і дуже практичну світлодіодну систему для неглибокого пошуку. За допомогою світлодіодної системи ви можете ефективно шукати в вузьких місцях, де ви не можете використовувати котушки глибокого або загального пошуку. Використовуйте невелику пошукову котушку для пошуку таких областей, як стіни та схили пагорбів, а також для пошуку монет та мілких цілей. Ця система також має металеву дискримінацію, яка стане вашим найбільшим помічником у ваших пошуках. Світлодіодний дисплей зручно розташований на ручці джойстика на невеликій полюсі пошукової котушки. Ви побачите сигнали порожнини на лівій стороні світлодіодного дисплея та металеві сигнали на правій стороні. Окрім світлодіодів, два різні тони дозволяють користувачеві легко розрізняти цілі в усіх типах середовищ. Ця швидка та практична електронна система пропонує дискримінацію кольорових, чорних металів та сталі. Дізнайтеся більше за допомогою перевіреної подвійної системи Jeohunter 3D. Ця система є найефективнішим вибором для пошуку як дуже глибоких прихованих об'єктів, так і неглибоких цілей. Відчуйте захоплення, коли знаходите золото та інші скарби, які раніше були просто поза досяжністю інших технологій. Почніть пошук скарбів вже сьогодні!

footer