DEEPHUNTER 3D Std

Артикул:
Глибинний професійний металошукач з системою візуалізації, призначений для пошуку металів та пустот в грунті.

145 200 грн

ОДИН ПРИСТРІЙ ЗНАХОДИТЬ ГЛИБОКІ СКАРБИ, ПОРОЖНИНИ І ОКРЕМІ МОНЕТИ

Безпрецедентна технологія: Deephunter перший детектор в світі для того щоб з'єднати здатність знайти глибокі скарби, порожнини і індивідуальні монети в одному блоці. Тепер, ви можете придбати один потужний детектор, який здатний знайти як окремі монети, так і великі скарби на крайній глибині. Deephunter має як статичний режим, так і динамічний режим. Досвід швидкого і глибокого виявлення, про який інші тільки мріяли. Як отримати два детектора в одному? Змініть свій стиль пошуку одним натисканням кнопки. Виберіть один з двох режимів: 1. потужний глибокий пошуковий режим для пошуку скарбів дорогоцінних металів, пустот і пустот в землі з повною передачею кольору 3D аналізу зображень. АБО 2. Блискавичний режим для пошуку індивідуальних цілей і золотих самородків на вражаючій глибині з повною дискримінацією і ідентифікацією звукового тону. Спеціально розроблений детектор скарбів для поверхневого, середнього і глибокого діапазону пошуку.

MOD 1 ПОШУКОВА СИСТЕМА

Режим глибокого виявлення скарбів без руху, здатний виявляти як дорогоцінний метал, так і порожнечу. Просто прикріпіть Стандартну t44 котушку, і ви швидко почнете виявлення прихованих скарбів в районах, де раніше шукали з іншими детекторами! Ця котушка має розмір 36 х 44 см. Для користувачів, які потребують більше глибини, просто прикріпіть велику T100 котушку, і ви зможете знайти великі цілі, розташовані на неймовірній глибині. Ця котушка має розмір 60 х 100 см. Режим 1 розроблений з урахуванням простоти використання. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс простий для розуміння для всіх користувачів; як любителів, так і професіоналів. Дисплей Deephunter показує візуальний вигляд цільового сигналу з розширеним тривимірним аналізом зображення. Крім того, ви побачите тип металу, глибину і розмір цілі, яку ви виявили, перш ніж копати її!

ТОЧНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ МЕТАЛУ І ТРИВИМІРНИЙ ЦІЛЬОВИЙ ГРАФІК

Ви можете побачити як тривимірний графік, так і ідентифікацію металу на екрані, який ви отримаєте після виявлення цілі. Завдяки бездоганній ідентифікації металу, Deephunter вказує тип металу, виявленого в одній з чотирьох різних груп: 1. золото 2. Дорогоцінні 3. Не дорогоцінні 4. Сталеві.

ВИЯВЛЕННЯ ПОРОЖНИНИ

Крім точного виявлення та ідентифікації металу, пристрій може також виявити підземні споруди, такі як печери, порожнини, репозиторії, тунелі, укриття і гробниці-все з передовими 3D графічними зображеннями. У цих підземних структурах також можуть бути ідентифіковані метали.

ВИЯВЛЕННЯ ГЛИБИНИ

Пристрій точно показує глибину виявленої цілі в сантиметрах на дисплеї.

БЕЗ ЗАЛІЗА

Вбудована функція відхилення чорних металів дозволяє Deephunter виключити недорогоцінні і небажані метали і при цьому виявляти тільки дорогоцінні метали. Тепер ви можете відкрити для себе скарби, про які інші тільки мріяли.

ГРАФІЧНА ФОРМА ЦІЛІ

У режимі 1 система коливань безперервно показує графік сигналу цілі на візуальному дисплеї.

MOD 2 ПОШУКОВА СИСТЕМА

Режим швидкого відновлення, здатний виявляти окремі монети, золоті і малі мішені на винятковій глибині з ідентифікацією аудіо цілі. У цьому динамічному режимі з C32 Стандартною котушкою (26 х 32 см), ви можете легко виявити поодинокі монети, ювелірні вироби, золото та інші крихітні предмети, розташовані на глибинах, які не можуть бути досягнуті іншими детекторами. Додайте додаткову велику C47 котушку (39 х 47 см), і ви зможете досягти великих об'єктів на більшій глибині, так само, як ви можете в режимі 1. Ця система проста у використанні і ідентифікує метал на великій глибині. Користувач попереджений про тип металу з трьома різними звуками. Тепер ви можете легко почути, якщо ціль з золота, дорогоцінних або недорогоцінних металів.

ВИНЯТКОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ В ГРУНТІ

Ви можете легко виконувати ваші пошуки у всіх типах грунтів через спеціальні налаштування Deephunter в режимі 2, який призначений для умов високої мінералізації. За допомогою «чорних» установок, ви можете запобігти помилковим сигналам, усуваючи перешкоди від мінералів в умовах високої мінералізації грунту або областей, що містять високі концентрації заліза, таких як пляжі, мокрий пісок, орні грунти і т.п.

ВИКЛЮЧЕННЯ ЗАЛІЗА

Як і в режимі 1, ви також можете виключити недорогоцінні (чорні) і небажані метали в цьому режимі, використовуючи функцію видалення заліза для виявлення тільки дорогоцінних металів.

РОЗРІЗНЕННЯ МЕТАЛІВ З 3 ТОНАЛЬНИМ АУДІО

Режим 2 має дуже чітку і легко зрозумілу систему дискримінації металів. Пристрій повідомляє користувача про виявлені метали трьома різними звуками. Сигнал низького тону проводиться для чорних цілей і 2 аналогічні сигнали високого тону призначені для дорогоцінних і золотих цілей.

footer